ČASTÉ DOTAZY

Web

Kolik mě bude stát hosting webu v dalších letech?


Ceny pro koncové uživatele si stanovuje platforma Wix.com. Digitální dílna vám je tedy nemůže dopředu garantovat. Standardní cena prémiového plánu Unlimited, který je základem našeho balíčku Buď online, je 12,50 EUR/měsíc. Během prvního roku klienti obvykle čerpají 50 % slevu z ceníkové ceny. Jako partneři Wixu vám pravděpodobně budeme moci na další provoz webu poskytnout zajímavé slevy, cca 30% z ceníkových cen. Datum vypršení vašeho prémiového plánu Wix evidujeme, takže se s vámi včas spojíme a pomůžeme vám vybrat tu nejvýhdodnější variantu. Wix plán si můžete samozřejmě kdykoli prodloužit, změnit nebo zrušit sami nezávisle na nás.
Kdo a jak bude web spravovat?


O správě webu rozhoduje vždy sám klient. Web si můžete buď plně převzít a veškeré úpravy řešit samostatně pomocí svého Admin účtu ve Wix, nebo to nechat na nás. Váš web budeme rádi dál spravovat a rozvíjet. V takovém případě je ale nutné počítat s dodatečnými náklady za námi realizované a vámi předem odsouhlasené práce. Účtujeme měsíčně, dle skutečně odpracovaných hodin. Zvolit si můžete i kombinovaný model, kdy se naučíte základní úpravy a budete je ve Wix editoru provádět sami. V případě odbornějších a rozsáhlejších úprav se obrátíte na nás.
Co když se mi web nebude líbit?


Uděláme všechno pro to, aby se to nestalo. Předem vám rádi ukážeme styl a šablony, obsah vytvoříme v souladu se vstupy od vás a počítáme s jedním kolem celkové revize. Pokud přesto při revizi nebudete s výsledkem spokojeni, můžeme se buď dohodnout na dalším kole placených úprav a web předělat, nebo můžete od smlouvy odstoupit a my vám vrátíme peníze.
Můžete mi vylepšit můj současný web?


V současné době takovou službu nenabízíme. Soustředíme se na dodání našeho standardního balíčku, u kterého jsme schopni vám garantovat moderní vzhled a potřebnou funkcionalitu webu za velmi atraktivní cenu. U starých nebo nefunkčních webů se ve většině případů vyplatí web kompletně předělat, než ho složitě renovovat s nejistým výsledkem. Pokud o vylepšení vašeho webu uvažujete, určitě se nám ozvěte.

Logo

Pokud si nevyberu logo, je možné ho odmítnout?


Pokud si nevyberete z našich připravených návrhů, můžeme se domluvit, že logo používat nebudeme, nebo že si ho zajistíte sami; v takovém případě Vám vrátíme cenu za položku tvorby loga v balíčku. Můžeme se také domluvit na individuálním zpracování loga grafikem v rámci individuální nabídky. V tomto případě však počítejte s řádově vyšší investicí.
Lze poskytnout logo ve vyšší kvalitě?


V rámci balíčku poskytujeme ekonomickou variantu - generované logo v rozlišení 1024px, transparentní PNG formát, bílé a průhledné pozadí. Tato kvalita je dostatečná pro běžné použití v online prostředí. Pokud máte v plánu logo použít ve velkém formátu, k tisku apod., doporučujeme vám se s námi spojit a připlatit si za vyšší kvalitu loga.
Budu mít na logo autorská práva?


Loga nekopírujeme a nepoužíváme nelegálně cizí motivy. Používáme veřejně dostupnou službu pro generování loga pomocí umělé inteligence s tím, že výsledné návrhy loga ručně doladíme. Výsledkem pro vás je kvalitní logo za velmi dostupnou cenu. Vzhledem k postupu tvorby loga vám autorská práva nemůžeme garantovat, v rámci balíčku není prostor logo regisrovat jako ochranou známku.
Jak funguje služba generování loga?


Nejdříve se zeptáme na vaše preference a příklady log, které se vám líbí. Pomocí generátoru log pak vygenerujeme tři varianty loga a ručně je doladíme. Návrhy vám představíme a společně vybereme ten nejlepší a finální logo zakomponujeme do manuálu vizuální identity.

Registrace ve firemních katalozích

K čemu je mít registraci na Firmy.cz a Google My Business?


Díky registraci v katalogu firem se profil vaší firmy zobrazí, když si ji lidé vyhledají. Firmu hned vidí na Mapy.cz a Mapách Google a zobrazí se jim kontaktní údaje, adresa, pracovní doba a popis společnosti ve vyhledávání. Je to velké zjednodušení zákazníkovy cesty k vám. Profil na Firmy.cz a Google Moje firma dneska už není konkurenční výhodou. Naopak - firma, která tento profil nemá, klade zákazníkovi do cesty překážku, protože musí firmu složitě dohledávat. Zákazník si pak často raději vybere snadněji dohledatelnou konkurenci. Další funkcí těchto katalogů je možnost přidávat zákaznické recenze a hodnocení, díky kterým můžete zjistit, jak si na trhu stojíte.
Jak můžu změnit firemní údaje na Firmy.cz nebo Google My Business?


Veškeré údaje můžete upravit po přihlášení do firemního účtu. Není to nic složitého a k oběma firemním katalogům vám samozřejmě dáme manuál se základními instrukcemi.
Můžete mě registrovat i do jiných, placených katalogů?


V rámci balíčku Buď online registrujeme pouze do zmíněných katalogů. Pokud máte zájem o identifikaci a registraci do dalších katalogů, kontaktujte nás a my vám můžeme připravit individuální nabídku.

Firemní Facebook profil

Proč bych měl/a mít firemní facebookový profil?


Facebook v současnosti patří k základním nástrojům používaným pro komunikaci s potenciálními zákazníky. Nabízí způsob, jak s nimi udržovat kontakt a zůstat v jejich povědomí pro případ, že budou potřebovat služby, které nabízíte. Vytvářením a udržováním kontaktu se svou cílovou skupinou na Facebooku významně zvyšujete šanci, že si zákazník v takové chvíli zvolí právě vás a ne vaši konkurenci.
Budu si profil svůj profil spravovat sám/sama?


Ano, v rámci předávání finálního balíčku na vás převedeme vlastnictví vašeho firemního profilu. Od té chvíle bude jeho správa plně ve vašich rukou. Dostanete od nás také základní příručku s praktickými radami pro práci s facebookovým účtem. Pokud budete potřebovat pomoc nebo budete chtít zkusit Facebook reklamu, rádi vám pomůžeme. Připravujeme pro tyto účely speciální balíček za velmi výhodnou cenu.
Chci se prezentovat na jiné sociální síti než je Facebook. Pomůžete mi?


V rámci balíčku Buď online registrujeme profil pouze na Facebooku. Pokud máte zájem o identifikaci a registraci na dalších sítích (Linkedin, Instagram, Twitter apod.), kontaktujte nás a my vám můžeme připravit individuální nabídku.
Facebook profil už mám - můžete mi ho vylepšit?


Ano, pokud firemní profil již máte. Můžeme ho projít a navrhnout doplnění či úpravy v rozsahu odpovídajícímu službě standardně dodáváné v rámci zvoleného balíčku.

Podpora

Můžu si podporu předplatit dopředu? Je to levnější?


Standardní model podpory je založen na hodinové sazbě. Pokud budete například chtít nechat správu plně na nás, můžeme se domluvit na dlouhodobější servisní smlouvě, v rámci které vám budeme web udržovat a rozvíjet za zvýhodněných individuálních podmínek.

Obecné

Je rozdíl rozdíl mezi tím, co nabízí Digitální dílna, a službami velkých agentur?


Ano. Hlavně v ceně a rychlosti. Neděláme weby pro nadnárodní korporace ani pro státní správu se složitou strukturou. Cílíme na začínající a rozvíjející se podnikatele a živnostníky, kteří nemohou a ani nechtějí za stavbu webu zaplatit desetitisíce nebo statisíce. Pracujeme s kvalitními webovými šablonami a platformou Wix.com, která nabízí kvalitní webový editor, v němž si s trochou tréninku zvládnete web spravovat sami. Wix ale umí mnohem víc. Můžete ho použít pro kompletní správu procesů řízení vztahů se zákaníky. Společně s našimi partnery připravujeme další marketingové služby a výhodné fixní balíčky. Můžeme si tak dovolit nabízet profesionální službu za dostupnou cenu, aniž bychom ubrali na kvalitě obsahu nebo formy.
Jak dlouho trvá doručení balíčku Buď online?


Celý proces nám zabere cca 3 týdny. Počítejte, že se budete muset do realizace zapojit a poskytnout součinnost minimálně při vyplnění vstupního dotazníku, schválení návrhů a převzetí výstupů. Čím kvalitnější podklady a následnou zpětnou vazbu od vás získáme, tím rychlejší a lepší bude výsledek.
Proč do toho jít?


Prezentace na internetu hraje v podnikání čím dál větší roli. Současná situace navíc technologickým změnám a inovacím nahrává a urychluje je. Můžete mít fungující byznys založený na osobním doporučení, ale když nejste vidět na internetu, zbytečně se připravujete o potenciální zákazníky. Řada klíčových věcí se dnes odehrává online a tento trend bude jen posilovat.
Proč musím platit předem?


Připravili jsme pro vás standardizované balíčky za velmi výhodnou cenu. Abychom je byli schopni efektivně dodávat, musíme si maximálně zjednodušit administrativu a minimalizovat změny. Vaše platba předem je také váš závazek, že o dané služby opravdu máte zájem a že akceptujete náš model služby tak, jak je navržen. V případě vaší nespokojenosti s našimi službami nabízíme garanci vrácení peněz, takže se opravdu není čeho obávat.

Creative Dock Group

Creative Processes s.r.o.

Zubatého 295/5, 150 00 Praha

Podpora

+420 704 105 304