HEADER.jpg

DOSTANEME VAŠI FIRMU NA INTERNET

Tvoříme profesionální weby za férovou cenu na míru českým živnostníkům a malým podnikatelům. Pomůžeme vám s obsahem i grafikou a vše vyladíme tak, abyste na internetu byli vidět.

VY ROZUMÍTE SVÉMU OBORU,
MY INTERNETU

Stojí za námi společnosti VISA a Komerční banka, kterým záleží na jejich klientech – na vás.Společně jsme pro vás připravili vyvážené a cenově zvýhodněné balíčky online služeb

Drobní podnikatelé jsou páteří ekonomiky. Chceme je chránit a posilovat, ale také digitalizovat.

JSME VÁŠ PARTNER
V DIGITÁLNÍM SVĚTĚ

 • Čerpáme ze zkušeností s budováním nových služeb a marketingu v digitálním světě – vše jsme pečlivě připravili a dokážeme vám za malou cenu dodat velký výkon.

 • S našimi vyladěnými balíčky vždy přesně víte, co dostanete, a kolik utratíte – víme, že spokojení zákazníci se k nám budou vracet. ​

 • Víme, že mnohé internetové pokusy živnostníků a malých podnikatelů skončily zklamáním – nevzdávejte to, obujeme se do internetu společně znovu a lépe.

 • Více než 70 % Čechů řeší nákupy služeb online – můžete svou práci dělat sebelépe, ale nebýt vidět na internetu znamená zbytečně se znevýhodit.

 • Začněte s digitalizací svého podnikání ještě dnes – budete efektivnější a odolnější vůči ekonomickým výkyvům.

 • Internet a technologie umí neuvěřitelné věci – díky správným nástrojům můžete oslovit tisíce potenciálních zákazníků. A nemusí to být ani drahé, ani složité.

JAK TO FUNGUJE

 
 
 1. Na našem webu si vyberte balíček služeb. V případě potřeby si v našem kalendáři rezervujte online ukázku služeb zdarma.
   

 2. Chcete-li se do toho s námi pustit, upravte si vybraný balíček služeb na míru v našem online konfigurátoru a přes platební bránu ho zaplaťte.
   

 3. Po zaplacení balíčku vás poprosíme o vyplnění dotazníku a online schůzku, abychom detailněji poznali vaše podnikání, cíle a preference.
   

 4. Náš profesionální tým grafiků, copywriterů a marketingových specialistů během 2-3 týdnů vyladí váš nový web nebo online kampaně, aby vše odpovídalo potřebám vás i vašich zákazníků.
   

 5. Předložíme vám náš návrh k revizi, zapracujeme vaše připomínky a dle dohody výsledek vypustíme do světa internetu.​
   

 6. Rádi vám budeme nadále pomáhat se správou a rozvojem. Nebo si vše můžete kompletně převzít a my se budeme těšit na další objednávku.

ZVÝHODNĚNÉ BALÍČKY SLUŽEB

PRO KLIENTY KOMERČNÍ BANKY S KARTOU VISA

BUĎ ONLINE

Vyladili jsme pro vás balíček těch nejdůležitějších základních služeb.

 • Webové stránky s doménou

 • Vytvoření firemního loga

 • Optimalizace webu pro lepší dohledatelnost

 • Založení firemního profilu na Googlu, Seznamu a Facebooku

5 999

Kč*

*Služba je za zvýhodněnou cenu, včetně DPH a je určena pouze pro firemní klienty KB s VISA platební kartou.

ROZŠIŘ TO

Klientům s webem rozjedeme marketingovou kampaň a zvýšíme návštěvnost.

 • Marketingová strategie pro placenou propagaci na internetu

 • Kompletní příprava placené kampaně na Google a Facebook

 • Reklamní kredit v hodnotě 3 000 Kč

 • Optimalizace, vyhodnocení kampaně a předání doporučení

5 999

Kč*

*Služba je za zvýhodněnou cenu, včetně DPH a je určena pouze pro firemní klienty KB s VISA platební kartou.

 

ŘEKLI O NÁS

provozovatel automyčky, Praha

Rozjíždím novou samoobslužnou automyčku na Praze 4 a chci si co nejdříve vybudovat síť stálých zákazníků z Prahy a okolí. S Digitální dílnou to šlo až překvapivě snadno a rychle. V jednom balíčku jsem vyřešil vše důležité pro svůj online start. Služby Dílny určitě znovu využiji

soukromý truhlář, kraj

Vysočina

Mám zavedenou truhlářskou firmu s šesti zaměstnanci. Patnáct let jsme fungovali hlavně na osobní doporučení, plus jsme využívali tištěnou reklamu v místních novinách. Ta ale poslední dobou moc nefunguje a čím dál víc zákazníků se ptalo na web. Došlo mi, že doporučení může skvěle fungovat i online.

majitelka restaurace, Česká Třebová

Děkuji za perfektně připravené www stránky. Chtěla bych vám vyjádřit svoji celkovou spokojenost s dodávkou služeb. Za téměř 6 let, co se věnuji samostatnému podnikání, jste první firma, která je skutečně v této oblasti prozákaznická. Nejsem technicky zdatná a každé jednání je pro mě "horor". S vaším přístupem je to pro mne konečně jednoduché.

PARTNEŘI

Partnery projektu jsou Komerční banka a VISA.

NEWSLETTER

Budeme vám posílat zajímavé tipy, jak posunout své podnikání na internetu, a jako první se dozvíte o zvýhodněných nabídkách.

 
 • Facebook profil Digitální dílny
 • LinkedIn profil Digitální dílny
 • Youtube kanál Digitální dílny

Creative Dock Group

Creative Processes s.r.o.

 

Zubatého 295/5, 150 00 Praha